Pomoc prawna

Niebawem uruchomimy system pomocy prawnej dla osób z naszego powiatu mających problemy z lokalnymi władzami. Chcemy darmowo pomagać tym, którzy zostali pokrzywdzeni przez urzędników, polityków lokalnych czy też osoby zajmujące stanowiska publiczne obsadzane przy udziale gminnych i powiatowych urzędników.

Więcej szczegółów wkrótce.

5 komentarzy do Pomoc prawna

 1. mgr Małgorzata Ożóg napisał(a):

  Bardzo dobra inicjatywa liczę, że zaistnieje jak najszybciej. Bardzo dużo jest nadużyć i niezgodnych z prawem, prawdą działań lokalnych władz, urzędników państwowych w naszym regionie czego ja i moja rodzina Ożóg jesteśmy przykładam jak niszczy aparat państwa wraz z sąsiadem Ryszardem Cimer (świadkiem koronnym) za przyzwoleniem i wiedzą wszystkich mnie i moją rodzinę zastraszając nas, zaszczuwając, nękając, używając przemocy fizycznej, psychicznej, materialnej, bijąc i pozwalając na bicie, obrażanie, niszczenie dobrego imienia poprzez wielokrotne bezpodstawne i niezgodne z prawem oskarżanie chcą wyzuc i pozbawić nas życia, zdrowia, majątku, pracy, środków do przeżycia.

 2. mgr Małgorzata Ożóg napisał(a):

  Bardzo proszę o interwencję, zajęcie się sprawą niezgodnych z prawem działań, decyzji, stanowisk nie Inspektora (ów) Nadzoru Budowlanego w Wadowicach tylko oszusta Marka Gawędę i in. wielokrotnie opisywanego (opisywanych) i wyłączanych przez nas od spraw. Myślę, że do wszystkich instytucji mających zająć się jego (ich) osobą zostali już przez nas opisani. Wstyd dla papieskiego miasta, że nadal kręci się oszustwa w Inspektoracie i popiera grupy przestępcze równych sobie oszustów z Kalwarii Zebrzydowskiej Ryszarda Cimer i in. z Rodziny Cimer. Starosta Wadowicki powinien przeprowadzić kontrolę spraw prowadzonych przez Inspektorów Nadzoru Budowlanego w Wadowicach i wyciągnąć stosowne konsekwencje w stosunku do nich, a nie trwać w bezczynności co wielokrotnie robi wiem to z autopsji i ze spraw toczących się pomiędzy nami. Wobec tego proszę Inicjatywę o doprowadzenie do tego i wyegzekwowanie przestrzegania prawa przez PINB w Wadowicach, Starostwo Powiatowe w Wadowicach, a także odwołanie ze stanowiska inspektora Marka Gawędę.
  mgr Małgorzata Ożóg

 3. mgr Małgorzata Ożóg napisał(a):

  Nadal proszę o zainteresowanie się niezgodną z prawem, a nawet jego rażącym naruszaniem działalnością Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wadowicach w naszych sprawach toczących się przed tut. Inspektoratem. Jak wcześniej pisałam wnosiłam o wyłączenie od prowadzenia sprawy o znaku: PINB.7353/7/2005/K (dot. samowoli budowlanej Ryszarda Cimer na działce nr 2052 i 2055/2 w Kalwarii Zebrzydowskiej – posadowionej bez planów, bez pozwoleń, bez projektów,bez zgód, nieopłacanych podatków) nie inspektora, a oszusta Marka Gawędę jednak postanowieniem z dnia 17-12-2015r. (wysłanym dopiero z Wadowic 30-12-2015r., w Kalwarii było dopiero 08-01-2016r.co pozwoliło mu na dalsze prowadzenie sprawy)inspektor inż. Władysław Gwiazdowski odmówił jego wyłączenia rzekomo nie znajdując dowodów gdyż nie zapoznawał się z nimi a zalegającymi w aktach spraw, ponadto ręka rękę myje to nic nowego w tymże inspektoracie. Jeszcze raz wnoszę wobec powyższego o doprowadzenie do kontroli bezprawia w Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Wadowicach przez Starostę Powiatowego i in. instytucje. Prześlę jeszcze informacje – sygnatury naszych spraw, w których inspektorzy nie robią nic naruszając prawo i biorąc pensję za karygodne działanie lub zupełny brak działania.

  • Pokrzywdzona napisał(a):

   Witam. Moja rodzina również została pokrzywdzona przez ten urząd i tych opisanych Panów. Pinb w Wadowicach łamie wszelkie możliwe prawa. Uniemożliwia uczestniczenie w postępowaniu. Wydaje decyzje z rażącym naruszeniem prawa trwale niewykonalne. Tworzy wsteczne dokumentacje. Przyłapani na tworzeniu wstecznej dokumentacji oraz wtargnięciu na prywatną własność zasłaniają się przepisami Prawa Budowlanego podając artykuły PB niezgodne z ich postępowaniem. Śmiem twierdzić, że Panowie o których mowa wogóle nie znają prawa. W chwili obecnej urządzili sobie prywatną wendete nad moją rodzina ponieważ zostało im udowodnione zgodnie z zasadami łamanie prawa i działanie na naszą niekorzyść. Pani Małgorzato proszę o kontakt mailowy, może wspólnie połączone siły pozwolą nam ukrócić bezkarność i samowolkę tych urzędasów. Mój mail zgi0@poczta.Onet.pl.

  • Ania napisał(a):

   Pani Małgorzato proszę o pilny kontakt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.