Kotarba twoim przyjacielem!

Pojawiły się wreszcie ulotki KANDYDATA. W ich roznoszeniu uczestniczyli również radni Rady Miejskiej Wadowic, np. Kazimierz Kuzon, dyrektor CKU i szkoły w Radoczy. Czy dyrektor wziął sobie na ten dzień wolne, czy realizował to „zadanie” w godzinach pracy?

W ulotkach zaskakujące deklaracje. Stanisław Kotarba nie tylko jest odważny i doświadczony (już nie uczciwy, jak głosiły plakaty?), ale okazuje się ORGANIZATOREM PAPIESKICH PIELGRZYMEK do Wadowic.

 

 

Najciekawsza jest jednak druga strona ulotki wyborczej kandydata. Możemy tam przeczytać, że zamierza on być „naszym przyjacielem w duchu szacunku dla człowieka”.

Stanisław deklaruje, że jego program to służba człowiekowi, a nie walka o stanowiska. Sam siebie określa jako „przełom w sprawowaniu mandatu posła”. Burmistrz Ewa Filipiak zaś mówi o nim jako o „nowej jakości w polityce”.

Czy ktoś się na to nabierze?

To, co Stanisław Kotarba ma mieszkańcom Wadowice do zaoferowania, zobaczyliśmy 23 września w pamiętnym wystąpieniu pod UM Wadowice. Było to prawdopodobnie JEDYNE jego publiczne wystąpienie w kampanii wyborczej. Nie licząc sal sądowych.

Zobacz pamiętne wystąpienie kandydata na posła z list PO Stanisława Kotarby: